WOMEN'S

1. Trinity Catholic, 106.5; 2. CENTRALIA, 80; 3. Bowling Green, 58.5; 4. MONTGOMERY COUNTY, 54; 5. North Technical, 54; 6. Christian, 51; 7. Lutheran North, 50; 8. Lutheran (St. Charles), 38; 9. Southern Boone, 37; 10. Palmyra, 35; 10. Orchard Farm, 35; 12. McCluer South-Berkley, 33.5; 13. NORTH CALLAWAY, 26; 14. California, 16; 15. Winfield, 15; 15. Hallsville, 15. 17. Father Tolton, 11; 18. Wright City, 9.5; 19. Boonville, 5; 20. Macon, 3; 20. Duchense, 3.

 

High Jump

1. Renee Finke MC 5-04

 

Long Jump

3. Haeley Johnson MC 16-08.5

 

Triple Jump

4. Paige Oden MC 33-08.75

6. Renee Finke MC 32-02.75

 

100 Hurdles

5. Renee Finke MC 15.72

 

4x200 Relay

4. MC, Paige Oden, Anna Henke, Anna Ellul, Haeley Johnson, 1:48.14

 

1,600 Run

2. Kaleigh Moore NC 5:39.65

4. Daelyn Schmauch NC 5:48.53

 

4x100 Relay

3. MC, Haeley Johnson, Anna Henke, Anna Ellul, Kylie Klekamp, 50.85

 

400 Dash

8. Anna Shaw MC 1:04.97

 

800 Run

2. Tara Hildebrand MC 2:25.39

 

3,200 Run

2. Kaleigh Moore NC 12:15.07

4. Reyna Schmauch NC 12:56.82

 

4x400 Relay

3. MC, Haeley Johnson, Anna Shaw, Tara Hillebrand, Renee Finke, 4:20.56

 

 

MENS

1. Trinity Catholic, 84.5; 2. McCluer South-Berkley, 75; 3. CENTRALIA, 72.5; 4. Lutheran North, 69; 5. Southern Boone, 55; 6. Orchard Farm, 49; 7. Palmyra, 45; 8. MONTGOMERY COUNTY, 40; 9. North Technical, 32; 10. Christian, 30; 11. Father Tolton, 28; 12. California, 27; 13. Hallsville, 21; 14. NORTH CALLAWAY, 20; 15. Lutheran (St. Charles), 18; 16. Duchesne, 13; 16. Bowling Green, 13; 18. Macon, 12. 18. Winfield, 12; 20. Hermann, 11; 21. Transportation and Law, 5; 21. Boonville, 5; 23. Wright City, 3.

 

 

High Jump

3. Chris Harrison MC 6-04

 

Triple Jump

4. Chris Harrison MC 42-06

 

Shot Put

1. Paden Lewis NC 50-09

 

Javelin

4. William Pezold NC 141-0

 

110 Hurdle

1. Allen Staab MC 15.05

 

100 Dash

6. Allen Staab MC 11.44

 

1,600 Run

4. Khobi Kellerman NC 4:50.18

 

300 Hurdles

2. Allen Staab MC 39.94

 

200 Dash

2. Allen Staab MC 22.95