DISCUS

Paden Lewis, North Callaway

 

SHOT PUT

Paden Lewis, North Callaway

Tyler Reinerd, Centralia

 

100 DASH

Cody Cash, North Callway

 

1,600 RUN

Khobi Kellerman, North Callaway

 

HIGH JUMP

Peyton Davis, Centralia

Liam Hill, Centralia

 

LONG JUMP

Peyton Davis, Centralia

 

JAVELIN

Peyton Davis, Centralia

Christian Barrettgarhardt, Centralia

Alex Arend, Centralia

 

110 HURDLES

Liam Swanson, Centralia

Bailey Sontag, Montgomery County

 

300 HURDLES

Peyton Davis, Centralia

Liam Hill, Centralia

 

POLE VAULT

Jake Friedel, Centralia

Austin Dawson, Centralia

 

110 HURDLES

Liam Hill, Centralia

 

200 DASH

Luke Hunter, Centralia

Seth Beard, Centralia

 

3,200 RUN

Duke Newsted, Centralia

 

4 x 100 RELAY

CENTRALIA, Jake Friedel, Seth Beard, Liam Hill, Luke Hunter

MONTGOMERY COUNTY, Aidan Hall, Elijah Robinson, Andrew Van Doren, Bailey Sontag

 

4 x 200 RELAY

CENTRALIA, Jake Friedel, Seth Beard, Stephen Bradshaw, Luke Hunter

 

4x400 RELAY

MONTGOMERY COUNTY, Drake Deuser, Aidan Hall, Jacob Queathem, Drake Smith

 

4 x 800

MONTGOMERY COUNTY, Connor Galarza, Drake Deuser, Jacob Queathem, Drake Smith

 

 

ALL-DISTRICT/ GIRLS

SHOT PUT

Lacey Pavlak, Centralia

Baylee Bears, Centralia

Brittany Hawkins, North Callaway

Andrea Knapp, Montgomery County

 

POLE VAULT

Carter Hawkins, Centralia

Paige Oden, Montgomery County

Kira Douglas, North Callaway

 

800 RUN

Tara Hillebrand, Montgomery County

Daelyn Schmauch, North Callaway

 

3,200 RUN

Kaleigh Moore, North Callaway

 

100 DASH

Haeley Johnson, Montgomery County

Carter Hawkins, Centralia

Anna Henke, Montgomery County

 

DISCUS

Lacey Pavlak, Centralia

 

300 HURDLES

Carter Simkins, Centralia

 

4 x 800 RELAY

CENTRALIA, Schylar Angell, Gracie Schultz, Chris Heimann, Mara Davis

 

4 x 200 RELAY

MONTGOMERY COUNTY, Anna Henke, Josi Holtzclaw, Kelsey Koch, Tara Hillebrand

CENTRALIA, Carter Simkins, Scarlett Fox, Carter Hawkins, Schylar Hatton

 

4 x 400 RELAY

MONTGOMERY COUNTY, Renee Finke, Anna Henke, Tara Hillebrand, Anna Shaw

 

4 x 100 RELAY

MONTGOMERY COUNTY, Samantha Queathem, Anna Henke, Haeley Johnson, Kelsey Koch

CENTRALIA, Malea Parrish, Claire Bennett, Carter Hawkins, Schylar Hatton

 

HIGH JUMP

Renee Finke, Montgomery County

 

LONG JUMP

Haeley Johnson, Montgomery County

Paige Oden, Montgomery County

 

TRIPLE JUMP

Paige Oden, Montgomery County

 

JAVELIN

Ashley Queathem, Montgomery County

 

100 HURDLES

Renee Finke, Montgomery County

 

400 DASH

Anna Shaw, Montgomery County

 

200 DASH

Haeley Johnson, Montgomery County